Oficjalna strona
w Bydgoszczy
XV LO w Bydgoszczy

NASZE PRACE

W tym roku razem ze zmianą zespołu, zmieniła się nasza oferta. Chociaż nazwa firmy nie za bardzo wskazuje na dużą wiedzę o chemii, to postawiłyśmy na coś zupełnie innego niż w zeszłym roku - mydełka. Dnia 31.10.15 r w sobotę o godzinie 9:00 miałyśmy przyjemność spotkać się na warsztatach. Nasze spotkanie miało na celu zwiększenia liczby mydełek - praca przebiegła sprawnie i owocnie. Udało nam się stworzyć różne rodzaje mydełek o pięknych świątecznych zapachach.

Rok szkolny 2014/2015

Na początku grudnia 2014 roku firma "XV pol-tech" wzięła się solidnie za robienie kartek świątecznych oraz stroików na stół wigilijny. W ostatnim tygodniu szkoły zaczęliśmy je sprzedawać. Rozeszło się to bardzo szybko, wśród nauczycieli oraz uczniów. Nasza firma "XV pol-tech" wpadła na pomysł, aby zrobić zdjęcia "mikołajkowe". A zatem zabraliśmy się do pracy. Dnia 5 grudnia w LO XV odbyły się Mikołajki dla ucznów. Na przerwach uczniowie przychodzili zrobić sobie zdjęcia z Mikołajem. Dzięki tym dwóm akcjom zebraliśmy sporo pieniędzy na nasz dalszy rozwój. Mamy nadzieję, że nas wesprzecie :)

Na przełomie marca i kwietnia zajęliśmy się robieniem kartek wielkanocnych, apteczek (których z resztą pozbyliśmy się bardzo szybko, ze względu na obóz pierwszej pomocy), koszulek dla wolontariatu, a także naszych koszulek firmowych, które dobrze prezentowały się na targach edukacyjnych i drzwiach otwartych XV-ego LO :)
Autorem i opiekunem strony jest Nina Szczepańska